Otwarte: 10:00 - 21:00

Miretto Meble dla Dzieci i Młodzieży

Miretto Meble dla Dzieci i Młodzieży

MIRETTO = JAKOŚĆ
Nasze meble to wyjątkowe połączenie jakości i dbałości o detale. Solidne wykonanie, trwałe materiały i bezpieczeństwo w połączeniu z pięknymi wzorami, mnogością kolorów i funkcjonalnością tworzą wyjątkową i wyszukaną całość. To, na czym nam szczególnie zależy, to Państwa zadowolenie zarówno z jakości jak i wyglądu mebli Miretto.

MIRETTO = BEZPIECZEŃSTWO
Nie ma dla nas nic ważniejszego niż bezpieczeństwo Państwa Dzieci. Dlatego właśnie w naszych meblach zastosowaliśmy szereg zaawansowanych rozwiązań:
- zaokrąglone brzegi,
- powolne, ciche i delikatne domykanie drzwi i szuflad,
- zabezpieczenie przed wypadaniem szuflad i półek oraz przewróceniem mebla,
- dożywotnią gwarancję na okucia firmy Blum, udzielaną przez producenta,
- farby z atestem.
To wszystko gwarantuje, że Państwa Pociechy w swoim pokoju będą czuć się nie tylko wyjątkowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

MIRETTO = WYJĄTKOWE KOLEKCJE
Zróżnicowane bryły, bogactwo kolorów, wyszukane wzory. Każdy z Państwa znajdzie w Miretto niezwykłe meble dla swoich Dzieci. Proponujemy tradycyjną kolekcję drewnianą i nowoczesne komplety wykonane z płyty MDF. Dla tych, którzy preferują minimalizm oferujemy meble białe, z delikatnymi grawerami. Dla osób, które lubią nieco więcej kolorów proponujemy kolekcje bardziej zdobione. Państwa uwagę chcemy zwrócić na wybrane, ręcznie malowane fronty.

MIRETTO = FUNKCJONALNOŚĆ
Meble naszej firmy są nie tylko piękne, doskonale wykonane i bezpieczne, ale też funkcjonalne. Szafy z półkami, które można dowolnie aranżować. Regały z drzwiami przesuwanymi na wybraną stronę. Meble wysokie i niższe, szersze i trochę węższe. Z każdej kolekcji można wybrać dowolną ilość brył i łączyć je w dowolnej konfiguracji. Niezależnie od tego, czy pokój Państwa Dziecka jest bardziej przestronny, czy nieco mniejszy, nasze meble zawsze będą świetnym wyborem.
Asortyment
Meble
Meble na wymiar
Miejsce wyposażenia
Pokój dziecięcy
Przedpokój
Kuchnia
Kontakt

tel.: 881 443 446
warszawa@miretto.pl
infolinia@miretto.pl
biuro@miretto.pl

Lokalizacja w galerii