Dziś otwarte: 10:00 - 20:00

ANT SCHODY

Ant Schody

Jesteśmy, szybko rozwijającą się firmą na rynku krajowym i zagranicznym. Nasze doświadczenie pozwala nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz zaprojektować funkcjonalne i estetyczne schody do każdego rodzaju wnętrz. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem obejmującym pomiar, projekt i doradztwo, oraz produkcję, montaż schodów i balustrad.
Schody wykonujemy z drewna dębowego, bukowego oraz egzotycznego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo schody: zabiegowe, gięte, nowoczesne i klasyczne oraz obłożenie schodów betonowych.

Nowością, którą wprowadzamy na rynek są ogrodzenia i bramy z blachy wycinanej na laserze.Różnorodność wzorów,ogromna gama kolorów która tworzy jedyny niepowtarzalny wzór-tym właśnie chcemy zaskoczyc klienta. Specjalizujemy się również w montażu balustrad szklanych i laserowych które są świetnym wykończeniem domu nadającym wnętrzu nowoczesny efekt. Hartowane szkło i uchwyty ze stali nierdzewnej oraz aluminium, stworzone z myślą o zastosowaniu przy montażu balustrad zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.

Takie balustrady możemy zastosować w pomieszczeniu jak również na zewnątrz.
Asortyment
Schody i drzwi
Miejsce wyposażenia
Wyposażenie wnętrz
Kontakt

BIURO@ANTSCHODY.PL
tel.: 500-439-378
tel.: 664-977-981

Lokalizacja w galerii